background img
banner

"Książka jest to mędrzec łagodny i pełen słodyczy. Puste życie napełnia światłem..."

Spotkanie z doradcą zawodowym


Każdego ucznia wyróżniają inne predyspozycje i zainteresowania. Aby praca przynosiła w przyszłości satysfakcję potrzebna jest pomoc specjalisty, który już na etapie szkoły ponadgimnazjalnej pomoże wskazać dalszy kierunek kształcenia. O problemach młodzieży z podejmowaniem trafnych decyzji związanych z wyborem zawodu, i sposobach ich rozwiązywania, rozmawiano podczas spotkania poświęconego poradnictwu i orientacji zawodowej młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

W trakcie warsztatów prowadzonych przez specjalistów doradztwa zawodowego młodzież miała okazję przyjrzeć się swoim predyspozycjom  i preferencjom dotyczącym pracy. Celem  warsztatu było  uświadomienie uczniom ich marzeń zawodowych, uruchomienie myślenia dotyczącego przyszłości zawodowej oraz pogłębienie świadomości własnych osiągnięć, umiejętności obierania i precyzowania celów. Organizatorem spotkania była Magdalena Wnukiewicz – dyrektor MBP w Wolborzu wraz z dyrekcją ZS RCKU w Wolborzu – Sławomirem Przybyłem i Marzeną Baran – Radwańską w ramach projektu ,,Rozpracuj to z biblioteką”.

Każdego ucznia wyróżniają inne predyspozycje i zainteresowania. Aby praca przynosiła w przyszłości satysfakcję potrzebna jest pomoc specjalisty, który już na etapie szkoły ponadgimnazjalnej pomoże wskazać dalszy kierunek kształcenia. O problemach młodzieży z podejmowaniem trafnych decyzji związanych z wyborem zawodu, i sposobach ich rozwiązywania, rozmawiano podczas spotkania poświęconego poradnictwu i orientacji zawodowej młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. W trakcie warsztatów prowadzonych przez specjalistów doradztwa zawodowego młodzież miała okazję przyjrzeć się swoim predyspozycjom  i preferencjom dotyczącym pracy. Celem  warsztatu było  uświadomienie uczniom ich marzeń zawodowych, uruchomienie myślenia dotyczącego przyszłości zawodowej oraz pogłębienie świadomości własnych osiągnięć, umiejętności obierania i precyzowania celów. Organizatorem spotkania była Magdalena Wnukiewicz – dyrektor MBP w Wolborzu wraz z dyrekcją ZS RCKU w Wolborzu – Sławomirem Przybyłem i Marzeną Baran – Radwańską w ramach projektu ,,Rozpracuj to z biblioteką”.

0%

User Rating: Be the first one !
0

Zobacz Inne Nasze Wpisy

»

Wygraliśmy w Budżecie Obywatelskim!

Drodzy czytelnicy! Dziękuję Wam za to, że dzięki WAM przekonałam ...

»

Kulisy pracy dziennikarza

O tym, jak wygląda od kulis praca dziennikarza mogliśmy dowiedzieć ...

»

Zapraszamy po gorące nowości wydawnicze do naszej biblioteki!

I wreszcie nadeszła ta bezcenna chwila dla bibliotekarzy, kiedy ...

»

Innowacje to nasze drugie imię

O tym, że programowanie i kodowanie może być fajną zabawą ...

»

W kręgu historii i poszukiwań prawdy

Cały listopad w naszej bibliotece upłynął na realizacji projektu ...

»

Święto czytelników i biblioteki w Wolborzu

Drodzy czytelnicy! Za nami półmetek głosowania w Budżecie ...

»

Dziś frajda. Za parę lat – świetna praca

Teraz są jeszcze w podstawówce, ale już za 10-15 lat mogą ...

»

Głosowanie w budżecie obywatelskim – start

Drodzy czytelnicy! Serdecznie zapraszamy do głosowania na nasze ...

»

Pierwsze warsztaty historyczne za nami!

Rozpoczęliśmy wspaniałą przygodę z projektem ,,Historyczny ...